YÜKLENİYOR..

DÖKÜM MERMER

Kalsit, kuvars gibi doğal taş tozları ve bağlayıcı malzemeler kullanarak hazırlanan hamurun kalıplara dökülmesi ve çıkan parçanın ısıl işleme tabi tutularak sertleştirilmesi sonrasında elde edilen yüzeylere döküm mermer adı verilmektedir.

Döküm mermer uygulamalarında, ana malzeme olarak seçilen doğal taş, karışım oranı, bağlayıcı kalitesi ve içerikleri, kalıp malzemesi gibi bir çok etken rol oynamaktadır. Bu sebeple doğadan gelen doğal taş ve yüksek oranda otomasyona sahip kuvars yüzeylerden farklı olarak ürün kalitesi üreticiden üreticiye farklılık gösterebilmektedir.

akrikor bünyesinde, kalıp tasarım ve üretimleri ile yarı mamül imalatı yapıldığı için süreçlerimizdeki belirsizlik büyük oranda yok edilmiş ve tutarlı bir kalite yakalanmıştır. ISO 9001 belgesine sahip işletmemizde üretilen döküm mermer yüzeyler 2 yıl garantilidir.

Öte yandan, her zaman ön planda tutulan ARGE çalışmalarımız sayesinde ISO 22196 sertifikalı antibakteriyel SaniCoatTM ile sertlik ve tokluğu artırılmış HardCoatTM yüzeylerimiz ile rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz.

Yüksek sıcaklık dayanımı, eviye ile birlikte döküm imkanı, antibakteriyel yüzeyi, sıfır emiciliği ve garanti belgesi ile ulaşılabilir fiyatlara bir tezgahtan beklenen her şey akrikor.döküm ile karşılanabilmektedir.

6 farklı eviye modelimiz, 3 farklı tezgah kalınlığımız ve güncel renklerimiz ile yakaladığımız esnekliğimiz sayesinde tüm hacimdeki projelere cevap verebiliyoruz.

ENTEGRE EVIYE MODELLER