YÜKLENİYOR..

KURUMSAL

28

YILLIK TECRÜBE

ŞAPMERSAN firmasının temelleri, bir ticaret firması olarak 1993 yılında Balıkesir Çarşısında küçük bir büroda atılmıştır.

2002 yılında kurumsallaşarak mutfak ve banyo tezgahı imalatına odaklanmış, Yeni Sanayi Sitesindeki 800m2'lik ilk dükkanına taşınmıştır.

İlerleyen yıllarda sektöre hizmet edecek şekilde ham malzeme ve ekipman üretimine girmiş, zaman içinde değişen pazar taleplerine cevap verebilmek kendini sürekli yenilemiştir. Geleneksel döküm mermer üretimine yeni bir soluk getiren çelik kalıp, akrikor granül ve akrikor jel kot gibi ürünler; AR-GE çalışmalarına verdiği önemin bir sonucu olara piyasalara yön vermiştir.

2021 yılına geldiğimizde imalathanesini baştan aşağı yenilemiş, üstü hafif tozlanmış marka duruşuna yeni bir anlayış getirmiştir. Döküm mermer alanında kendi ham malzemesini üreten Türkiye'nin tek firması olarak faaliyetlerine devam etmekle birlikte, çağın getirdiklerine uygun olarak 5 eksen köprü kesme parkurunu devreye almış ve doğal taş ile kuvars tezgah kesimi de yapabilir hale gelmiştir.

Artık ŞAPMERSAN, makine yatırımlarının yanı sıra, yeni iş birlikleri kurarak komple bir mutfak ve banyo çözüm ortağı olarak kendini konumlamıştır.

20 yıl önce bir karıştırıcı kazan ile başlayan macera bugün, içinde müşteri deneyim merkezinin olduğu, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ne uygun üretim yapan ve Balkanlar ile Orta Doğu başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapan firma kimliğiyle devam etmektedir.
Bizler, ŞAPMERSAN ailesi olarak, bu heyecanımıza ortak olmak için sizi de deneyim merkezimize bekleriz. Bir kahve içer, sohbet ederiz.

Görüşmek dileğiyle.

Uğur Can

Sertifikalarımız ve Belgelerimiz